Hoppa till sidans innehåll

Final Four spelschema


>>>Klicka här för spelschema i PDF-format.

 

Spelprogram tidsordning    
Lördag 11 maj      
11.00 DU17 semi 2 Lobas - Spånga Basket Stadium Arena A
11.00 F15 semi 1 Norrköping Dolphins - Åkersberga Basket Stadium Arena B
12.00 DU17 semi 1 Marbo Basket - Norrköping Dolphins Stadium Arena C+D
12.00 F15 semi 2 IK Eos - Södertälje BBK Mässhallen A
13.00 HU17 semi 2 Borås Basket - Norrköping Dolphins Stadium Arena A
13.00 P15 semi 1 Åkersberga Basket - Kungsholmen Basket Stadium Arena B
14.00 HU17 semi 1 Skuru Basket - AIK Basket Stadium Arena C+D
14.00 P15 semi 2 AIK Basket - Högsbo Basket Mässhallen A
15.00 DU19 semi 1 AIK Basket - KFUM Uppsala Stadium Arena A
15.00 F16 semi 1 AIK Basket - Nässjö Basket Stadium Arena B
16.00 DU19 semi 2 RIG Luleå - IK Eos Stadium Arena C+D
16.00 F16 semi 2 Djursholm Indians - Spånga Basket Mässhallen A
17.00 HU19 semi 1 RIG Luleå - Alvik Basket Stadium Arena A
17.00 P16 semi 1 Nässjö Basket - Södertälje BBK Stadium Arena B
18.00 HU19 semi 2 Köping Basket - Högsbo Basket Stadium Arena C+D
18.00 P16 semi 2 Fryshuset Basket - Åkersberga Basket Mässhallen A
         
Söndag 12 maj      
9.30 Bronsmatch F15 Förl. semi 1 - Förl. semi 2 Mässhallen A
10.00 Final F15 Vinnare semi 1 - Vinnare semi 2 Stadium Arena C+D
10.00 Bronsmatch HU17 Förl. semi 1 - Förl. semi 2 Stadium Arena B
10.30 Final HU17 Vinnare semi 1 - Vinnare semi 2 Stadium Arena A
11.30 Bronsmatch P15 Förl. semi 1 - Förl. semi 2 Mässhallen A
12.00 Bronsmatch DU17 Förl. semi 1 - Förl. semi 2 Stadium Arena B
12.15 Final P15 Vinnare semi 1 - Vinnare semi 2 Stadium Arena C+D
12.45 Final DU17 Vinnare semi 1 - Vinnare semi 2 Stadium Arena A
13.30 Bronsmatch P16 Förl. semi 1 - Förl. semi 2 Mässhallen A
14.00 Bronsmatch DU19 Förl. semi 1 - Förl. semi 2 Stadium Arena B
14.30 Final P16 Vinnare semi 1 - Vinnare semi 2 Stadium Arena C+D
15.00 Final DU19 Vinnare semi 1 - Vinnare semi 2 Stadium Arena A
15.30 Bronsmatch F16 Förl. semi 1 - Förl. semi 2 Mässhallen A
16.00 Bronsmatch HU19 Förl. semi 1 - Förl. semi 2 Stadium Arena B
16.45 Final F16 Vinnare semi 1 - Vinnare semi 2 Stadium Arena C+D
17.15 Final HU19 Vinnare semi 1 - Vinnare semi 2 Stadium Arena A
Uppdaterad: 14 JUN 2018 10:41 Skribent: Thomas Göransson
Epost: This is a mailto link