Hoppa till sidans innehåll

Omgångens lirare


Flickor 15  
Omgång 1  
Grupp A Felicia Boström, Polisen Basket
Grupp B Stephanie Visscher, Gammelstad
Grupp C Lydia Maleka, Järva Devils
Grupp D Cajsa Uhrström, KFUM Fryshuset 
Grupp E Katerina Dosis, Solna Vikings 
Omgång 2  
Grupp F Martha Tadesse, Högsbo Basket
Grupp G Stephanie Visscher, Gammelstads BBK
Grupp H Lovisa Hjern, Norrköping Dolphins
Grupp I Jaquline kymäläinen, KFUM Blackeberg
Omgång 3  
Grupp J Camilla Flefil, Polisen Basket
Grupp K Lydie Maleka, BK Järva 
Grupp L Jessica Tanjar, Solna Vikings 
Grupp M Cajsa Uhrström, KFUM Fryshuset 
Omgång 4  
Grupp N Camilla Flefil, Polisen Basket
Grupp O Stephanie Visscher, Gammelstad Basket
   
Pojkar 15  
Omgång 1  
Grupp A Jonas Jared, Alvik Basket
Grupp B David Czerapowicz, Mölndal Basket
Grupp C Oliver Sanderup, Norrköping Dolphins
Grupp D Felix Edvardsson, Uppsala Basket
Grupp E Olle Lundqvist, Jämtland Basket Ungdom
Grupp F Peter Stümer, Södertälje BBK
Omgång 2  
Grupp G Max Spreitz, Polisen Basket
Grupp H Ville Larsson, Gammelstads BBK
Grupp I Nils Martling, Djursholm Indians
Grupp J Johan Rafstedt, IK Eos
Grupp K Milan Milosevic, Solna Vikings
Omgång 3  
Grupp L David Czerapowicz, Mölndal Basket
Grupp M Goran Ahmad, KFUM Fryshuset 
Grupp N Olle Lundqvist, Jämtland Basket Ungdom
Grupp O Gustav Tjernberg, Djursholm Indians
Omgång 4  
Grupp P Olle Lundqvist, Jämtland Ungdom Basket
Grupp Q Goran Ahmad, KFUM Fryshuset
   
Flickor 16  
Omgång 1  
Grupp A Helene Haegerstrand, Djursholm Indians
Grupp B Dafne Kulstad, Malbas 
Grupp C Crystel Bittar, Solna och Isabella Antonsson, Södertälje BBK
Grupp D Milen Hagos, Uppsala Basket 
Omgång 2  
Grupp E Stina Dahlin, Jämtland Basket Ungdom
Grupp F Dafne Kulstad, Malbas
Grupp G Caroline Biörsmark, Norrköping Dolphins
Omgång 3   
Grupp H Isabella Antonsson, Södertälje BBK
Grupp I Louise Skyttevall, Uppsala Basket
Grupp J Dafne Kulstad, Malbas
Grupp K Wilma Sjögren Njie, KFUM Fryshuset
Omgång 4   
Grupp L Frida Buaka, KFUM Fryshuset
Grupp M Milen Hagos, Uppsala Basket
   
Pojkar 16  
Omgång 1  
Grupp A Elijah Clarance, Malbas 
Grupp B Lukas Lindh, Norrköping Dolphins
Grupp C Jonatan Arvidsson, BK Vråken 
Grupp D Carl Tjernberg, Djursholm Indians
Grupp E Oliver Silveira Övrebö, KFUM Lidingö 
Grupp F Andreas Jönsson, Solna Vikings 
Omgång 2  
Grupp G Olle Lundqvist Jämtland Basket Ungdom
Grupp H Daniel Thuresson, Borås Basket
Grupp I Vilgot Larsson, Skuru IK
Grupp J Petter Östling, KFUM Blackeberg
Omgång 3  
Grupp K Daniel Thuresson, Borås Basket
Grupp L Robert Bolander, Uppsala Basket
Grupp M Carl Tjernberg, Djursholm Indians
Grupp N Alexander Karras, Högsbo Basket
Omgång 4  
Grupp O Sami Harun, KFUM Fryshuset
Grupp P Daniel Thuresson, Borås Basket
Uppdaterad: 30 MAR 2016 16:10 Skribent: David Leman