Skip to content
 

Utbildningsansvarig förening

Kontaktuppgifter

Förening Förnamn Efternamn Epost Mobil
Bara Basket Tatjana Lisjak barabasket(at)hotmail.com
BBK Playmaker Katarina Petrov katarina-petrov(at)hotmail.com
Bjärred 305 Mats Svensson matstsvensson(at)gmail.com
Eos Lund Basketförening
IK Eos Mikael Nordqvist knubba(at)eoslund.se 070-405 61 43
FIFH Helene Linde helene.linde(at)fifh.com
Föreningen Helamalmö Mohamed Shukr tarkan(at)helamalmo.com
Föreningen Alexander den Store Takis Pilpilidis takis_pilpas(at)hotmail.com 070-466 89 65
Gråbröderna BBK
Grevie GIK
Halmstad BC Henrik Börjesson borjesonn(at)live.se
HBBK
HSIF 232 Arlöv Elham Hyder hemmaplan.arlov(at)skanebasket.se 073-686 40 21
HSIF Klostergården Emese Andrássy
HSIF Kristianstad Emese Andrássy hemmaplan.kristianstad(at)skanebasket.se  073-686 40 21
HSIF Lorensborg Sverker Olsson sverkerolsson4(at)gmail.com
Hjärups Basketklubb
Hässleholm Freeflow AC Sven-Erik Nilsson sven-erik.nilsson(at)evry.com
Höganäs Basket Per Lundahl hoganasbasket(at)outlook.com 070-540 22 02
KFUM Idala Idrottsförening Bertil Raalas pertil(at)varpingeif.se
KFUM Kristianstad Basketbollförening Johan Lindgård

johan.kfumc4basket(at)gmail.com

KFUM Kävlinge Idrottsförening Joakim Andersson joakim(at)lundabygdensif.se
KFUM Tigers Idrottsförening Bengt-Inge Nilsson bengan-tiger(at)live.com 073-730 77 12
KFUM Ystad Basket Marie Persson marie.lmc68(at)gmail.com
Kingfishers Basketbollklubb Mladen Radojkovic kingfishers.bbk(at)gmail.com
Kultur & Sportföreningen Makedonija
Kultur & Sportföreningen Srbija Malmö Oliver Borojevic oliverborojevic(at)yahoo.com 073-641 35 30
Lunds Basket
Lobas Per-Åke Fransson per-ake.fransson(at)siemens.com
Lobas Lynx Basketklubb
Lugi BBK Susanna Falkengren susanna(at)lugibasket.se 070-918 26 02
Malbas Tommy Rosenqvist tommy.rosenqvist(at)malbas.se 076-630 54 51
Mini Malbas Rebecca Zink rebecca.zink(at)malbas.se
rCoach Basketball Club Emelie Ekdahl info(at)rcoach.se
Svedala Basket Mikael Persson mikael.perssonsvedala(at)telia.com 073-310 12 01
Team Fourth Quarter
Trelleborg Basket Stina Mårtensson sm@gopirates.se
Vellinge Basketbollklubb
Värpinge IF Bertil Raalas bertil(at)varpingeis.se
ÄLI Basket Mia Norberg Nguyen norberg.m.a(at)gmail.com 073-991 34 71

 

Vi använder data i form av cookies (kakor) för att analysera trafik på vår webbplats. Genom att dela informationen om användningen till våra analyspartners kan vi förbättra din användarupplevelse. Du kan läsa mer och anpassa dina val på vår sida om datahantering och cookies.

läs mer om cookies

Förklaring nödvändiga cookies

Förklaring statistikcookies