Skip to content
 

Kontakt

Styrelse

Ulf
Öhrman

Ordförande

ulf@mittbasket.se

Jennie
Andersson

Sekreterare

jennie@mittbasket.se

Susanne
Edholm

Kassör

Alexandra
Andreou

Ledamot

alexandra@mittbasket.se

Eva
Lundqvist

Ledamot

eva@mittbasket.se

Håkan
Henriksson

Ledamot

hakan@mittbasket.se

Lars
Persson

Ledamot

lars@mittbasket.se

Max
Tandberg Vall

Adjungerad

max@ostersundbasket.se

Thomas
Löf

Adjungerad

thomas.lof@kfumsundsvallbasket.se

Suppleanter

Representant från Ragunda Basket

Valberedning

Revisor

Lars
Ericson

Revisor

lars@ericson.cc

Jonny
Ibrahimson

Ersättare

jonny.ibrahimson@engcon.se

Vi använder data i form av cookies (kakor) för att analysera trafik på vår webbplats. Genom att dela informationen om användningen till våra analyspartners kan vi förbättra din användarupplevelse. Du kan läsa mer och anpassa dina val på vår sida om datahantering och cookies.

läs mer om cookies

Förklaring nödvändiga cookies

Förklaring statistikcookies